Anekdotai apie kosmosą

juokingas paveiksliukas su ateiviais-Kiek reikia astronomų, kad jie pakeistų elektros lemputę?
-Nė vieno. Astronomai nebijo tamsos!


Gyvenimas Žemėje gali pasirodyti sunkokas ir brangiai atsieinantis, tačiau jis turi ir vieną privalumą – nemokamą kasmetinę kelionę aplink Saulę!


-Ar galima su teleskopu žiūrėti į Saulę?
-Galima, bet tik du kartus!
-O kodėl du?
-Vieną kartą dešine akimi, kitą kartą – kaire…


Pirmasis kontaktas žmonijos istorijoje. Į susitikimą su nežemiškos civilizacijos atstovais susirinko visų valstybių prezidentai ir kt. aukšti pareigūnai. Prieš žemiečių minią atsistoja ateivių pasiuntinys ir sako kalbą:
-Mūsų civilizacija sveikina draugiškus santykius su visomis civilizacijomis, net tokiomis atsilikusiomis kaip jūsų…
Per minią nusirita pasipiktinimo murmesys. Ateivis susigėsta ir bando taisyti padėti:
-Oi, atleiskit, aš visai pamiršau, kad laukiniai būna labai įžeidūs…


Astronomas ir antropologas susiginčijo, kas yra sudėtingesnė sistema: visata ar žmogus. Prie jų priėjo pedagogas ir pasakė, kad pati sudėtingiausia sistema yra … du žmonės!


Vienas astronomas nukeliavo į Afrikos dykumą stebėti pilno Saulės užtemimo. Ir nutik tu man taip, kad anksti ryte jį sučiupo laukiniai afrikos gyventojai – kanibalai. Žinodamas, kad vidurdienį užtems Saulė, astronomas sukuria planą, kaip išgasdinti laukinius apsimetus, kad jis pagrobė Saulę, o po to ją paleido. Laužyta vietiniu kalba ir klausia negriukų vaduko:
-Ką jūs ruošiatės su manimi daryti?
-Išvirsime sriubą! – apsilaižęs atsako šis.
-O kada? – viltingai domisi astronomas.
-Pagal tradiciją laužas užkuriamas, kai Saulė pasiekia aukščiausią tašką danguje!…
-Puiku! – džiugiai trina rankomis mokslininkas.
-Be to, niekas nenori praleisti Saulės užtemimo…


-Kodėl NASA mokslininkai įtaria, kad Marse yra gyvybė?
-Kažkas pavogė marsaeigių CD grotuvus!

juokingas paveiksliukas su kiniečiais kosmose
Pasiuntė Vasilijų Čepajevą į kaimą liaudies šviesti – skaityti mužikam paskaitas. Ir ne bet kokias, o apie astronomiją! Grįžta į miestą, o Petia jo ir klausia:
-Vasilijau Ivanovičiau, kaip jums sekėsi, ar baisu nebuvo?
-Žinai, Petia, iš pradžių nerimavau, nes nieko toje astronomijoje neraukiu. Paskaityti iš popieriuko aš galiu, bet jei užduos kas klausimą iš salės, kas tada??? Tačiau žmonės patarė, kad nežinant reikia atsakinėti išsisukinėjant, netiesiogiai…
-Na ir buvo klausimų?
-Vienas valstietis paklausė, kodėl Žemė sukasi apie Saulę, o ne Saulė apie Žemę.
-Na ir…???
-Viskas gerai – išsisukau!
-Kaip ???
-Pasiunčiau mužiką velniop! 🙂


Skraidančios lėkštės – indai, išmesti iš kitų planetų valgyklų.


Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos pranešimas:
Galaktikoje M100 už 500 mln šviesmečių įvyko didžiulis supernovos sprogimas, kurio metu išsiskirė milžiniškas energijos kiekis. URM duomenimis Lietuvos piliečiai arti sprogimo epicentro nebuvo ir nenukentėjo.

Nežemiškos civilizacijos atstovai, nukakę milijonus šviesmečių, nusprendė užmegzti kontaktą su Žemės gyventojais. Išsirinko ramesnę vietelę. Lietuvoje, pamiškėje nusileidžia ateivių specialistų būrys, apsižvalgo aplink, žiūri – pora vyrų kažką geria. Vienas ateivis prie jų prieina ir prisistato: „Sveiki, aš Kriksas…“ Vienas vyras iškart jį pertraukia ir sako: „Jonai, įpilk samanės Kriksui“. Įpylė, išgėrė. Ateiviui apsisuka galva ir tenka nieko nepešus grįžti pas saviškius. Papasakoja, kad neleido nė žodžio ištarti, tik prigirdė. Pasitarę nusprendė pabandyti dar kartą – galbūt įvyko nesusipratimas. Nueina vėl pas vyrus: „ Sveiki, aš Kriksas…“ „Jonai, įpilk Kriksui“. Įpylė, išgėrė. Sugrįžo pas saviškius, tie jam patarė, jog kitą kartą kalbėtų labai greitai, kad žemiečiai spėtų išgirsti, kas jis toks ir iš kur. Trečią kartą ateivis prieina prie vyrų: „Sveiki, aš Kriksas, aš atskridau iš tolimos žvaigždės kitoje galaktikoje, mūsų civilizacija nusprendė užmegzti kontaktą su Žemės gyventojais!“ „Jonai…, nepilk daugiau Kriksui …“